Znie to priam neuveriteľne, ale máme za sebou už jeden mesiac online života Morského Koníka. 

V mori plnom skvelých veci spolu s nami pláva už 346 užívateľov. Ak ešte stále nepatríte medzi nás, neváhajte! Plávajte spolu s nami. Poradíme vám ako s nami plávať a neutopiť sa.

Zaregistrovali ste sa ako predajca a prvý nákup stále neprichádza? Čo tak skúsiť to takto:

Oslovte svoju cieľovú skupinu

Zvládnete to “ľavou zadnou”. Máte na Facebooku vytvorenú svoju fanpage alebo osobný profil? Neváhajte a zdieľajte svoje výrobky, či celý svoj obchod práve tam. Vaši priatelia a fanúšikovia tak veľmi rýchlo zistia, že môžu pohodlne a rýchlo nakúpiť práve vo vašom internetovom obchode na Morskom Koníkovi. Propagovať tak môžete nielen svoje handmade výrobky, ale i bazár. Vyjdite z úkrytu a dostante sa pred oči vašich potenciálnych zákazníkov. 


Opakovanie je základný princíp úspešnej reklamy

Dali ste o sebe vedieť jedenkrát a máte pocit, že už všetci o vás vedia, no úspech stále neprichádza? Veď ani reklama v televízii sa nevysiela jedenkrát. Každý deň sa v televízii pozeráme na množstvo stále sa opakujúcich reklám. Nebojte sa zdieľať svoj obchod na Morskom Koníkovi aj každý deň. Pamätajte si, že opakovanie je základným princípom úspešnej reklamy.


Vlastné logo a dôveryhodný nick

Vytvorte si pekné logo a zvoľte jednoduchý, no originálny nick. S “neosobnými” značkami sa v dnešnej dobe ľudia stotožňujú len veľmi ťažko. Ak nemáte svoje logo, naša rada znie: "Ukážte svoju tvár!" Dôveryhodný nick, pekné logo a prívetivé fotografie vás jednoduchšie dostanú na prvé stránky a všade tam, kde je to možné. Pamätajte, že vizuálna stránka je pri internetovom predaji jednou z najpodstatnejších vecí. Váš zákazník nemá priestor na to aby si mohol konkrétnu vec, ktorú chce u vás kúpiť, vziať do rúk. Preto ho tá vec musí upútať na fotografii a na prvý pohľad ho predvečiť  o tom, že práve toto je to, čo chce u vás kúpiť.

Tak čo, už teraz premýšľate aké bude vaše logo alebo nick? Alebo ho už máte? Veríme, že vám týchto pár riadkov pomôže zefektívniť predaj na Morskom Koníkovi a že jedného dňa spoločne preplávame do oceánu plného skvelých vecí.

 

Váš Tím

Morský Koník