Hurá! Prvý krok máš za sebou a máš vytvorený používateľský účet na Morskom Koníkovi. Gratulujeme a srdečne ťa u nás vítame.

Teraz ti poradíme ako si profil vyšperkovať.

Pri registrácii sa uloží meno, e-mailová adresa a heslo. E-mailová adresa je unikátny údaj, ktorý potom slúži ako prihlasovacie meno.

Pre pohodlnejšie a efektívnejšie fungovanie na portáli odporúčame doplniť si v profile všetky údaje.

Nick

Ak nechceš na portáli vystupovať pod svojím menom, môžeš si pridať v Profile svoj Nick.

Systém si bude pamätať aj meno a priezvisko, ale ako Predajca budeš mať uvedený Nick.

Kontaktné údaje

Vyplnenú adresu oceníš najmä pri nákupoch, pretože si nebudeš musieť vypĺňať adresu znova a znova pri každej objednávke. Ak by si niekedy chcel/a využiť doručenie kuriérom, určite odporúčame vyplniť aj telefónne číslo.

Tvoje kontaktné údaje dostáva Predajca, u ktorého nakupuješ, aby ti mohol poslať objednané veci. Inak sa na portáli nezobrazuje.

Profilová fotografia

Pekná profilová fotografia ťa zviditeľní v zozname Predajcov a zároveň dodáva tvojmu profilu na dôveryhodnosti. Okrem toho, ak si pri registrácii pridáš profilovú fotografiu, dostaneš sa na hlavnú stránku do zoznamu nových predajcov.

Cover fotografia

Priestor pre cover foto môžeš využiť pre ilustračnú fotografiu, ktorá má zaujať alebo pre malý výklad vecí, ktoré ponúkaš na predaj. Optimálne rozmery pre cover fotografiu sú 1200x300px.

Obe fotografie (profilovú, aj cover foto) si môžeš kedykoľvek zaktualizovať.

Pár slov o tebe

Ak sa chceš Kupujúcim predstaviť pár slovami, vyplň aj pár vecí o sebe.

Tieto informácie sa zobrazia Kupujúcemu po kliknutí na INFO v cover fotografii.