Ďakujeme všetkým dobrým ľuďom, ktorí sa dnes zastavili na našej Malej burze Morského Koníka.

Tešíme sa na ďalšie akcie s Dobrým trhom a dúfame, že sa nabudúce bude môcť konať Dobrý trh v plnej paráde.

Tak sa to podarilo a napriek nepriaznivým podmienkam a prísnym epidemiologickým opatreniam sa naša Malá Burza stala súčasťou Dobrého trhu.

Počasie vyšlo na jednotku, ale červená na Covid semafore v Bratislave a obmedzenia pre počty ľudí na podujatiach v exteriéroch spôsobili, že sa Dobrý trh konal bez predajcov. :(

Tí mali možnosť predať svoje výrobky iba online - v rámci akcie Mačka vo vreci a tak si v utorok ľudia do dvorov na Panenskej a okolí prichádzali iba vyzdvihnúť svoje "mačky".

Mali sme šťastie, že sa niektorí z nich zastavili aj u nás. Šaty, topánky, knižky aj hračky si tak našli nových majiteľov a poslúžia ešte svojmu účelu.

Parádnejšie vecičky boli za 5 alebo 10 eur. Alebo aj také, ktoré už boli typicky "sekáčové" - za symbolické jedno euro alebo dokonca zadarmo.

Pre deti sme mali v detskom kútiku veľa krásnych časopisov, z ktorých si mohli k nákupu ako darček vybrať aké len chceli.

Všetci návštevníci boli milí a zodpovední, atmosféra priateľská a doslova pohodová.

Dokonca sa nám podarilo získať aspoň symbolickú sumu pre kampaň Na kolesách proti rakovine.

Pohodu (festival, ktorý máme radi, no tento rok sa konať nemohol) nám pripomenuli aj Funny Fellows vo svojom autíčku, ktorí sa na Tolstého zastavili a zahrali našim návštevníkom, aj nám.

Ak by ste chceli do bazárika prispieť svojimi vecami alebo by ste si chceli skúsiť na budúcom bazáriku svoje veci predávať sami, napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Keď nám to epidemiologická situácia dovolí, urobíme v našom dvore ďalší bazárik. ;)

Ďakujeme všetkým, ktorí ste prišli a tešíme sa na vás nabudúce!