Ste zvedaví, kto stojí za názvom Veselé Tričká? My sme to pre Vás vypátrali. 

Volajú sa Veronika a Rosie. Neustále kreslia, navrhujú a vymýšľajú. To vymýšľanie je veľmi dôležité. Vymysleli totiž skvelé tričká pre všetky vekové kategórie, ktoré oživia outfit všetkých detí a mamičiek.

Ako to celé vzniklo?

Rosie celé dni a noci kreslila rôzne obrázky, keď jedného dňa prišla za ňou Veronika s nápadom dať obrázky na tričká. Obrázky tak nemusia vysieť len na stenách niekde v izbe, ale ľudia ich môžu hrdo nosiť kamkoľvek budú chcieť. Rozbehol sa teda veľký plán.

Ak si myslíte, že je vyrobiť takéto tričká je jednoduché, mýlite sa!

  • V prvom rade si Veronika s Rosie museli zaobstarať kvalitné tričká. Tie sú vyrobené zo 100% organickej bavlny, mäkkučké, príjemné na dotyk a krásne padavé. Tričká sú od značky Stanley & Stella a vyznačujú sa vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

  •  Prišli na rad obrázky. Obrázkov bolo veľmi veľa, no snažili sa vybrať tie najkrajšie. Baby ale nezaháľajú, pokiaľ sa tričká stretnú s úspechom majú v zálohe ďalšie prekrásne ilustrácie.

  • Správne umiestnenie a veľkosť obrázku. Odhadnúť tú správnu veľkosť a umiestnenie nebolo vôbec jednoduché. A my v redakcii si myslíme, že to zvládli na výbornú.

  • A posledným krokom bola Tlač. Vybrali si firmu, ktorá obrázky natlačila na tričká aby mohli veselo do predaja. 

Kvalita je dôležitá

Veselé tričká nie sú také hocijaké, kúpené niekde v obchode iba preto, že majú peknú farbu.

Rosie s Veronikou majú rady kvalitu a chcú aby sa ich zákazníci cítili v tričkách čo najpohodlnejšie. Rozhodli sa preto pre tričká od značky Stanley & Stella, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálu i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie. Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší. Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Tak čo páčia sa Vám Veselé tričká? Nezabúdajte na to, že okrem toho, že sú Veselé sú aj kvalitné. Nájdete ich aj u nás na Morskom Koníkovi. Stačí už len kliknuť priamo tu alebo na ktorýkoľvek obrázok.