Pomôžme OZ Mačkin Majer získať prostriedky na pomoc mačičkám kúpou kvalitnej vtáčej búdky alebo krmitka pre vtáčiky.

Pomôžete tak dvakrát - mačičkám, aj vtáčikom.

Nielen po Vianociach sa zvyknú plniť útulky zvieratkami, ktoré boli chvíľkovým potešením, darčekom, či chybným rozhodnutím majiteľov, ktorí zistili, že na zvieratko nemajú čas alebo vhodné podmienky.

Na ulici tiež končia mačiatka od mačičiek, ktoré odmietajú ich majitelia sterilizovať. Hoci sú mačiatka rozkošné a hravé, nevedia kam s nimi a po neúspešných pokusoch umiestniť ich do dobrých rúk to vzdajú a nechajú to "na prírodu".

Nechcené, opustené, hladné, často zranené a choré ich nachádzajú a zachraňujú dobrí ľudia. Spoliehajú sa na útulky, občianske združenia a dobrovoľníkov, ktorí dokážu poskytnúť "dočasku" - dočasnú starostlivosť u seba doma.

Občianske združenie Mačkin Majer vzniklo ako prirodzené pokračovanie predchádzajúcich niekoľkoročných aktivít zakladateľov, zameraných na pomoc túlavým a týraným zvieratám.

Korona kríza však veľmi zasiahla aj takéto organizácie. Teraz tí, ktorí pomáhajú, potrebujú pomoc od nás.

Aj preto sme začali budovať priestor pre občianske združenia a neziskové organizácie, prostredníctvom takejto možnosti predaja rôznych predmetov (kalendárov, hrnčekov, tričiek a podobne).

Slávka a Maroš z OZ Mačkin Majer prišli so skvelým nápadom ponúknuť vtáčie búdky a krmítka pre vtáčiky. Búdky sú vyrábané presne podľa požiadaviek skúsených ornitológov a chránia vtáčiky nielen pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ale aj pred predátormi - mačkami.

Mačkin Majer poskytuje dlhodobý azyl mačkám, ktoré potrebujú špeciálnu zdravotnú starostlivosť a aj takým mačičkám, ktoré u nich čakajú na nový domov.

Veterinár, lieky, jedlo, podstielka a všetko, čo mačičky potrebujú, aby sa mali príjemne a mali dôvod si spokojne priasť, sa nedá zadovážiť bez financií.

 

Ak chcete mačičkám pomôcť, môžete si v ich obchodíku na našom portáli môžete kúpiť vtáčiu búdku alebo kŕmitko.

Za váš nákup a každú inú pomoc v mene mačičiek aj OZ Mačkin Majer zo Zvolenskej Slatiny vopred ďakujeme. Ste purrrfektní. ❤️.

Fotografie: Mačkin Majer