Našli ste pri upratovaní skrine či domu nepotrebné veci? Darujte ich tým, ktorým sa ešte zídu.

Na to, aby ste darovali nepotrebné veci, ktoré už u vás nemajú miesto nemusíte chodiť ďaleko. Stačí pár pekných fotiek, klikov na našu stránku a je to. Vaše nepotrebné veci si u nás určite rýchlo nájdu nového majiteľa. Veď darovať vec je určite lepšie riešenie, ako hodiť ju medzi odpadky do kontajnera.

Pokiaľ sú nepotrebné veci, ktorých sa chcete zbaviť zachovalé, čisté a funkčné prečo ich vyhadzovať? Dajte im spolu s nami druhú šancu a určite tým niekoho potešíte.

Ako na to?  Jednoducho :-)

Stačí odfotografovať veci, ktoré chcete darovať, vytvoriť si profil na Morskom Koníkovi a pridať ich do svojej ponuky. Viac o tom, ako si vytvoriť svoj profil nájdtete tu.

Niekto tie pre vás už nepotrebné veci určite potrebuje. Obuv, oblečenie či hračky sa hodia hlavne mamičkám, ktoré nemajú až taký veľký rozpočet na to, aby si mohli dovoliť neustále nakupovať nové veci pre svoje detičky. Zaručene ich poteší, keď vo vašej ponuke nájdu niečo s cenovkou 0 EUR.

Starý nábytok je momentálne IN. Vo veľkom sa v interiérovom dizajne rozmohol vintage štýl. Verte či nie nejaká stará skriňa, ktorá už má "odžité" svoje roky určite niekomu vyčarí úsmev na perách a s nadšením sa vrhne do jej renovácie.

Staré a nepotrebné knihy nemusíte nosiť do miestnej knižnice alebo antikvariátu. Morský Koník ponúka dostatočne široký priestor všetkým, ktorí chcú urobiť poriadok vo svojej domácej knižnici. Jednoducho knihy, ktoré už u vás nemajú miesto, darujte.

Pomaly sa blíži aj čas oberačiek. Urodilo sa vám v záhradke veľa ovocia či zeleniny a neviete čo s prebytkom? My to vieme. ;) Prebytočné ovocie alebo zeleninu môžete darovať v našej FOOD zóne.

Urobte tak spolu s nami dobrý skutok a dajte veciam druhú šancu. Možno na ne čaká niekto, kto sa práve ocitol v zložitej finančnej situácii a práve vďaka vám si bude môcť dopriať slušné oblečenie, nábytok alebo dobré jedlo. 

Tak čo pridáte sa k nám? Zopár vecí v škatuľke "Darujem" už v ponuke je.

 

Váš tím

Morský  Koník