Akoby to bolo včera! Presne 1. augusta sme uviedli do života Morského Koníka a dnes sú to presne 2 týždne jeho fungovania v internetovom svete.

Do dnešného dňa sa na Morskom Koníkovi zaregistrovalo presne 247 predajcov a nakupujúcich. Za túto krátku dobu stihli do svojej ponuky pridať už 591 výrobkov. To znamená, že naše more skvelých vecí sa pomaly, ale isto rozširuje.

Čo nás čaká v blízkej dobe?

Neustále píšeme nové blogy, prostredníctvom ktorých vás chceme motivovať k nákupom a predaju. Ide nám o to, aby ste z našej stránky neodchádzali s prázdnym košíkom. Pripravujeme pre vás súťaže, v ktorých budete môcť prezentovať svoje produkty a zvyšovať tak svoje šance na úspešný predaj. Našim cieľom je prilákať čo najviac predajcov a nakupujúcich, ktorí v našom mori skvelých vecí ulovia ten správny kúsok a radi sa na našu stránku vrátia. Preto ak viete o ľuďoch, ktorí patria medzi kreatívcov, kulinárov, alebo sa len potrebujú zbaviť starých vecí pozvite ich k nám. 

Radi by sme vytvorili priestor pre všetkých čo hľadajú originálne kúsky, dobroty z domácej kuchyne  a záhrady. Dávame priestor všetkým, ktorí sa chcú zbaviť starých vecí. Práve tie môžu poslúžiť aj ďalším kreatívcom, ktorí im vedia vdýchnuť nový život. 

Morský koník je miesto, ktoré ľudí spája a chceme, aby plavba v našom mori bola pre vás nezabudnuteľná a budete sa k nám radi vracať.

Ďakujeme Vám za všetky “lajky”, zdieľania a registrácie. Pevne veríme, že sa naše more bude rozrastať a budeme sa spolu tešiť z každého úspešného obchodu na Morskom Koníkovi.

 

Tím Morský Koník