Vyhlasujeme vegánsku výzvu s cieľom vytvoriť na našom bazáriku úžasný komplexný vegánsky trh, na ktorom budú výrobcovia vegánskych produktov predávať svoju ponuku.

Čoraz viac ľudí na svete prechádza na čisto rastlinnú stravu. Nie je to iba módna vlna. Je to životný štýl.

Dôvody pre takéto rozhodnutie sú predovšetkým láska k zvieratám, ohľaduplnosť k životnému prostrediu, snaha o udržateľný životný štýl, prípadne zdravotné dôvody. No nech sú akékoľvek, je to rastúci trend a je nevyhnutné venovať mu pozornosť.

Podľa spoločnosti Google vzrástli vyhľadávania súvisiace s vegánstvom v roku 2020 o 47%.

Slávni vegáni

Medzi slávnych vegánov patria napríklad Meghan Markle, Natalie Portman, Billie Eilish, Mayim Bialik, Ariana Grande, Bryan Adams, Alicia Silverstone, Brad Pitt, Alanis MorissetteVenus Williams & Serena Williams, Brian May, Madonna, Woody Harrelson, Joaquin Phoenix, Moby, Evanna Lynch, Stevie Wonder, Lewis Hamilton, Sia, Peter Dinklage, Emily Deschanel, Benedict Cumberbatch, Daryl Hannah, Pamela Anderson, Jared Leto, Michelle Pfeiffer, Jessica Chastain, Thom Yorke, Bill Clinton a veľa veľa ďalších.

Spoločnosti, ktoré začali vyrábať rastlinné produkty zaznamenali pred pár rokmi raketový štart a sú stále na vzostupe. Dnes už bez problémov dokonale nahradia živočíšne mlieka, syry, mäso, či iné živočíšne výrobky.

Vo vegánskych skupinách na sociálnych sieťach sa ujal žart: "Nie je pravda, že vegánske náhrady živočíšnych produktov sú na nerozoznanie. Sú totiž oveľa lepšie!" :)

Vegáni si tiež radi pomaškrtia, takže popri zdravých výrobkoch sa spustila výroba vegánskych zákuskov, vegánskych hamburgerov, vegánskej pizze, vegánskych údených párkov a klobás, dokonca vegánskej bryndze.

Vytvorme spolu vegánsky trh!

Preto vyhlasujeme vegánsku výzvu s cieľom vytvoriť na jednom mieste úžasný komplexný vegánsky trh, na ktorom by naši výrobcovia vegánskych produktov mohli predstaviť a predávať svoju ponuku.

Ak viete pripraviť skvelé vegánske donutky, koláčiky, torty, nátierky, mlieka, jogurty syry, ... čokoľvek na čisto rastlinnej báze, využite náš portál ako svoj nový predajný stánok. Predaj na našom portáli je bezplatný.

Radi vás predstavíme naším zákazníkom uverejnením vášho príbehu alebo v krátkom rozhovore.

Zaujímavá vegánska ponuka priláka množstvo zákazníkov a určite zarezonuje vo všetkých vegánskych skupinách.

Podporte svoj predvianočný predaj a pridajte svoju ponuku na náš portál. Vegánske potraviny a maškrty do sekcie Dobroty

Ostatné vegánske produkty, teda také, pri výrobe ktorých neboli použité žiadne materiály živočíšneho pôvodu, môžete ponúkať v sekcii Obchodíky. Ak sú to vaše vlastnoručné výrobky, využite Handmade zónu.

V rubrike Dobroty sme vytvorili novú špeciálnu rubriku Vegánsky trh.

Pridajte sa k nám!

Ak by ste mali akékoľvek otázky týkajúce sa našej výzvy, predaja na našom portáli alebo zverejnenia vášho príbehu, napíšte na veronika@mojbazarik.sk.

Tešíme sa na vaše produkty a príbehy.

Veronika