Ako ste si mohli všimnúť Morský Koník dáva priestor každému. Dnes by sme Vám radi predstavili náš BAZÁR.

Prvé čo by ste mali vedieť o našom bazári je to, že je jedným z najprehľadnejších internetových bazárov široko ďaleko. K tomu aby bol náš bazár čo najprehľadnejší nás inšpirovala práve naša nechuť nakupovať v secondhandoch a bazároch, v ktorých je všetko na jednej kope a jediné podľa čoho sa viete orientovať je farba. U nás je však všetko prehľadne upratané, pretože my máme radi vo veciach poriadok. Topánky, svetre, tričká, sukne, jednoducho každá vec má svoje miesto. Ak však chceme túto prehľadnosť udržať, potrebujeme k tomu vašu pomoc. 

Pokiaľ sa rozhodnete inzerovať v našom bazári nezabudnite vyplniť správne parametre produktu. Uľahčí to vyhľadávanie kupujúcemu a vy tým zvýšite svoju šancu na rýchlejší predaj. Nezaberie vám to veľa času a o to rýchlejšie sa neskôr budete tešiť zo zisku.

Nezabúdajte, že aj fotografia predáva. Predtým ako “zavesíte” inzerát na web poviete si: “Však to je len stará nepotrebná vec, ktorá už u vás doma nemá miesto." Vy sa jej však chcete čo najskôr zbaviť. Bez kvalitnej fotografie sa jej veru nezbavíte až tak rýchlo. Objavte v sebe fotografa, a vdýchnite nový život prostredníctvom fotografie napríklad aj starému nábytku. Taká fotografia každého zaujme hneď na prvý pohľad. 

Alebo také oblečenie. Ktorá fotografia na vás zapôsobila viac? 

 

Páči sa vám fotografia číslo 2 a ani na chvíľu by ste nezaváhali s kúpou pekného dievčenského overálu? Takúto fotografiu urobíte jednoducho v pohodlí vášho domova. Stačí jeden vešiak, dobré denné svetlo, kontrastné pozadie a fotka je hotová. Vyhýbajte sa foteniu s bleskom. Blesk často farbu skresľuje a zákazníka tým zbytočne zavádzate, preto sa snažte fotiť bez blesku a nebrať si príklad z fotografie číslo jeden. Viac o fotografovaní sa dozviete v našom blogu s názvom "Ako jednoducho nafotiť veci do ponuky"

Páči sa Vám náš bazár a radi by ste sa k nám pridali? Neváhajte!

A na záver naša rada: Dajte si záležať na tom ako odprezentujete Vami predávanú vec aj keď ide len o bazár.  A hlavne nebojte sa nakupovať a predávať online. 

 


S pozdravom 

Tím Morský Koník